Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Oferta dla szkół i przedszkoli 2018-2019

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie  zaprasza w swe progi nauczycieli i uczniów na zajęcia edukacyjne. W swej ofercie biblioteka posiada wiele tematów, wśród których każdy może znaleźć coś dla siebie. Oferta obejmuje tematy przystosowane dla uczniów szkół podstawowych I-III, szkół podstawowych IV-VIII, szkół średnich oraz przedszkoli.

Przejrzyj oferty pod tym linkiem.

18 września 2018

Czytaj więcej o: Oferta dla szkół i przedszkoli 2018-2019

Spotkanie z Barbarą Kosmowską

Przejdź do - Spotkanie z Barbarą Kosmowską

Dziś w Bibliotece gościliśmy po raz kolejny znakomitą pisarkę Barbarę Kosmowską, absolwentkę filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Spotkanie odbyło się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, na które zaproszeni zostali członkowie Klubów wraz z opiekunami ze Szkoły Podstawowej nr 1, 2,3 oraz Zespołu Szkół Zawodowych w Malinowie. Autorka książek dla dorosłych i młodszych czytelników. Laureatka pierwszej nagrody w konkursie na „Dziennik polskiej Bridget Jones” za Teren prywatny.

17 września 2018

Czytaj więcej o: Spotkanie z Barbarą Kosmowską

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Przejdź do - Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Wczoraj o godz. 16.30 w naszej Bibliotece odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zgromadzeni dyskutowali o książce „ 20 lat nowej Polski w reportażach według Mariusza Szczygła „. Jak mówi o swojej książce sam autor „Ta książka, to opowieść o Polsce ostatnich 20 lat czyli opowieść o zmianie. Skąd wyszliśmy i gdzie jesteśmy.”

13 września 2018

Czytaj więcej o: Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Wizyta bibliotekarzy z Ostrołęki

Przejdź do - Wizyta bibliotekarzy z Ostrołęki

W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność gościć bibliotekarki i bibliotekarzy z Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Wiktora Gomulickiego w Ostrołęce. Podczas spotkania Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie - Justyna Lytvyn, zapoznała gości z działalnością kulturalno-oświatową naszej biblioteki, projektami w których bierzemy udział i naszym systemem pracy. Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie!

13 września 2018

Czytaj więcej o: Wizyta bibliotekarzy z Ostrołęki

Narodowe Czytanie 2018

Przejdź do - Narodowe Czytanie 2018

Nasza Biblioteka po raz kolejny włączyła się w akcję Narodowe Czytanie, którą patronem honorowym objęli Starosta Działdowski Marian Janicki oraz Burmistrz Miasta Działdowa Grzegorz Mrowiński. Akcja Narodowe Czytanie  organizowana jest przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej od 2012 roku. 

 

8 września 2018

Czytaj więcej o: Narodowe Czytanie 2018

Narodowe Czytanie w tę sobotę

Przejdź do - Narodowe Czytanie w tę sobotę

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza 8 września (sobota) wszystkich mieszkańców na kolejną edycję akcji Narodowe Czytanie.!

Lekturą tegorocznego czytania będzie Przedwiośnie Stefana Żeromskiego. Happening odbędzie się o godzinie 10-00 na terenie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie przy ulicy Wolności 64A.

8 września biblioteka będzie nieczynna.

4 września 2018

Czytaj więcej o: Narodowe Czytanie w tę sobotę